Evde Gebelik Testleri (Nasıl Kullanılır)

Evde Gebelik Testleri (Nasıl Kullanılır)
26 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Gebelik Testi Nasıl Yapılır?
Beklenti sizi öldürüyor: Hamile misiniz? Evde bir hamilelik testi almayı düşünüyorsan, sana bir şey yapmıştık. Piyasadaki en popüler evde hamilelik testlerini nasıl kullanacağınızı öğrenmek için tıklamaya devam edin.

Ne zaman test etmelisin Çoğu evde yapılan gebelik testlerini, cevapsız döneminizden üç ila dört gün önce alabilirsin – ancak çok erkenden test ederseniz, testte hamile değilsiniz diyorsanız, siz gerçekten diyorsanız yanlış negatif alma olasılığınız daha yüksektir. Albuquerque’deki New Mexico Üniversitesi’nde doğum ve doğum uzmanı profesörü ve kadın sağlığı araştırması başkanı Laurence Cole.

Hangi testi satın alırsanız yapın, sabah ilk işi yapın, sopayı orta kanaldan içeri sokun, yatın ve çalışması için birkaç dakika verin. Olumsuzsa, döneminiz hala MIA ise birkaç gün içinde tekrar deneyin. Bir bayanı yakalarsan, şuradan olumlu, şans sen gerçekten hamilesin demektir. Bir iki gün bekleyin ve tekrar test edin. Ve eğer olumluysa – tebeşirler, anne!

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte İshal Yapan Gıdalar(Yiyecekler) başlıklı makalemizde Dehidrasyon, diyare ve Hamilelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Evde Gebelik Testleri (Nasıl Kullanılır) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Beyzam dedi ki:

    cok yararlı konu olmus ewe gıdınce denıcem

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir

Kapat